Zarząd GF Expert

Włodzimierz Karkoszka – Prezes Grupy Finansowej EXPERT Sp. z o.o.

Włodzimierz Karkoszka

Urodzony 23.12.1958r. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Od września 1981r. do czerwca 2003r. pracownik Banku PKO BP S.A. Przez cały okres zatrudnienia w PKO BP związany z budową i nadzorem nad siecią agencji. Początkowo na stanowisku kontrolera agencji, poprzez funkcję kierownika zespołu nadzorującego sieć agencji PKO we Wrocławiu, po stanowisko eksperta ds. agencji w Oddziale Regionalnym we Wrocławiu odpowiedzialnego za rozwój agencji PKO BP S.A. na Dolnym Śląsku. Wielokrotnie powoływany do różnych zespołów tematycznych przez centralę PKO. Od czerwca 2003r. współwłaściciel i członek Zarządu GF Expert Sp. z o.o. Żonaty, dwójka dzieci.

Jerzy Zalewski – Wiceprezes Grupy Finansowej EXPERT Sp. z.o.o.

Urodzony 28.04.1960 r. Absolwent Politechniki Wrocławskiej Wydziału Mechaniczno-Energetycznego  oraz  studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu , Wydział Gospodarki Narodowej. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pionie finansowo operacyjnym. Przez ponad 15 lat (1995–2011) współpracownik  Banku PKO BP S.A w Warszawie. W latach tych prowadził placówki Agencyjne w ramach umowy  z Bankiem PKO BP SA . Od 2011 roku  prowadzi Placówki Agencyjne w ramach umowy z GF EXPERT. Od czerwca 2003 związany z GF Expert, a do 2017.r..współwłaściciel GF Expert Sp. z o.o. Od czerwca 2019 r. w Grupie Finansowej Expert Sp. z o.o. nadzoruje pracę działów : Księgowości , Przetwarzania Danych i Reklamacji . Żonaty, jedno dziecko.

Krzysztof Gabryliszyn – Wiceprezes Grupy Finansowej EXPERT Sp. z.o.o.

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Nauk Historyczno – Pedagogicznych oraz studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu), Wydział Gospodarki Narodowej z zakresu skutecznego zarządzania firmami. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pionie finansowo – księgowym. Przez ponad 25 lat  (1994 – 2019) pracownik Banku PKO BP S.A w Warszawie. W PKO BP SA początkowo związany z rozwojem i nadzorem nad siecią agencji PKO, następnie współzarządzający i zarządzający wydziałami wspierającymi obsługę bezpośrednią klienta.  W ostatnim okresie na stanowisku Zarządcy nieruchomości w Biurze Administracji we Wrocławiu. Od czerwca 2019r. w Grupie Finansowej Expert Sp. z o.o. nadzoruje działem ds. Kontroli i Rozwoju Sieci, członek Zarządu GF Expert Sp. z o.o. Żonaty, dwoje dzieci.