O firmie

Informacje o GF Expert

Jesteśmy jednym z największych operatorów prywatnych w Polsce jacy działają na rynku usług płatności powszechnych. Podstawową usługą jaką oferujemy naszym partnerom i klientom jest pośrednictwo opłat oparte na punktach kasowych, gdzie klient płaci za prąd, gaz, telefon, czynsze, kredyt itd.

Nasza Spółka działająca od 2003r. jest jedną z najstarszych i najbardziej znanych na rynku. Dysponujemy prawdopodobnie największym doświadczeniem oraz najlepszym systemem organizacyjno-operacyjnym sieci opłat w Polsce. Zawdzięczamy to naszym wcześniejszym doświadczeniom zawodowym (spółkę założyły osoby odpowiedzialne wcześniej za sieć agencji PKO BP). Zaufało nam setki tysięcy klientów detalicznych oraz wielu wystawców rachunków. Obsługujemy miesięcznie ponad 400 tysięcy płatności. Dysponujemy siecią 250 agencji opłat na terenie południowo-zachodniej Polski w tym ponad 50 we Wrocławiu.

Nawiązaliśmy bliską współpracę z kilkoma bankami: Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, BPH SA, PEKAO SA, oraz mBank, które obecnie bardzo sobie ją cenią i chętnie wspierają nas w naszej działalności. Współpracujemy również z wieloma specjalistycznymi firmami zewnętrznymi, co gwarantuje nam wysoką jakość usług, ich stabilność i bezpieczeństwo.